TÜM TÜRKİYE'YE HIZLI VE GÜVENİLİR İNDİRİMLİ KARGO!
0
0 TL

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünleriniz orijinal mi?

Evet, Kametgida.com web sitemizde satılan ürünler tarafımızdan ithalatı gerçekleşmiş olup orijinal üründür. Ürünler size açılmamış paketlerinde, garanti belgesi ve faturası ile gönderilmektedir.

Kargoya verilmemiş olan siparişimi iptal etmek istiyorum.

Henüz kargoya verilmemiş olan siparişlerinizin iptali konusunda bize ulaşarak iptal talebinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Siparişimde eksik, kırık ya da hatalı ürün geldi

Siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızda iken ürün paketini kontrol ediniz. Kargonuzun eksik ya da yanlış gelmesi durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve tarafımıza bildiriniz. Ürün tutanak olmadan herhangi bir işlem  yapılmayacaktır.

Tarafımızdan gönderilen ürünler fatura ile birlikte kargo firmasına teslim edilmektedir. Fatura üzerinde olup size ulaşmayan ürünler var ise lütfen bize bildiriniz.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Elden satış için mağazanız var mı?

Evet, aşağıda belirtilen adresteki mağazamıza gelerek alışveriş yapabilirsiniz.

Adres:Terazidere Mah. Esenler Cad. Emre Sk. No : 5 Bayrampaşa / İSTANBUL /

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve indirimli kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.

Kamet Gıda , 2000 yılında İstanbulda kuruldu. Sattığımız ürünlerde kaliteyi ve seçiciliği kendimize ilke edinerek Siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Daima kaliteli malı, uygun fiyatlarla sunarak uzun yıllar müşterilerine hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.  Şirketimiz; yurtiçi ve yurtdışı pazarların beklentilerini gıda mevzuatları ve yasalara uygun ve zamanında getirerek müşterilerine sunmaktadır.

Profesyonel anlamda yetiştiricilik çok bilinçli ve eğitimli olmayı gerektiriyor. Ülkemizde özellikle son yıllarda profesyonel yetiştiriciliğin hızla geliştiğini görmek gerçekten çok sevindirici. İster form güvercini ister performans güvercini yetiştirelim sağlıklı güvercinler elde edebilmenin yolu beslenmeden geçmektedir.

Kuşlarımızdan beklediğimiz verimi alabilmek için onların beslenmesine gereken önemi göstermek durumundayız. Güvercinlerimizin de bir çok canlı gibi protein, karbonhidrat ve yağ olmak üzere bazı temel besin maddelerine gereksinimleri vardır. 

Bunun yanı sıra gerekli vitamin ve mineralleri almaları gerekir. Biz size bu vitaminleri ve yemleri sağlamak için her zaman Bayrampaşadaki şubemizde sizi bekliyor olacağız.

Firmamız Hakkında Daha Detay Bilgi Almak İçin İletişim Sayfasını Kullanınız.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır