TÜM TÜRKİYE'YE HIZLI VE GÜVENİLİR İNDİRİMLİ KARGO!
0
0 TL

TAUBENFİT-E50 diğer yemlerle birlikte üreyen güvercinlere gereken miktarda Vitamin E`yi sağlamak içindir. Özellikle selenyum ile birlikte, Vitamin E`nin doğurganlık yumurtadan çıkma, gelişim, kas, yapısı ve uçuş performansı üzerinde olumlu etkileri vardır. Buna ek olarak, selenyum`un bağışıklık sistemi üzerinde pozitif bir etkisi vardır. Vitamin E bilinen bir antioksidadır; doymamış yağ asitlerini, Vitamin A ve hücreleri serbest radikallerin zararlı etkilerinden korur.

BESLENME TAVSİYESİ:

Yüksek performans ihtiyaçlarında 1 ihtiyaçlarında 1 litre içme suyuna 1 Açma kapağı (5ml)

ÜRETME GÜVERCİNLERİ:

Çiftleşmeden ve bir sonraki yumurtlamadan 5 gün önce her gün 1 litre suya 5ml.

YARIŞ GÜVERCİNLERİ:

Uçuşlar sırasında, 1 litre suya 5 ml veya alternatif olarak 2 - 3 kg yeme 10 ml karıştırıp verin.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve indirimli kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.

Kamet Gıda , 2000 yılında İstanbulda kuruldu. Sattığımız ürünlerde kaliteyi ve seçiciliği kendimize ilke edinerek Siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Daima kaliteli malı, uygun fiyatlarla sunarak uzun yıllar müşterilerine hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.  Şirketimiz; yurtiçi ve yurtdışı pazarların beklentilerini gıda mevzuatları ve yasalara uygun ve zamanında getirerek müşterilerine sunmaktadır.

Profesyonel anlamda yetiştiricilik çok bilinçli ve eğitimli olmayı gerektiriyor. Ülkemizde özellikle son yıllarda profesyonel yetiştiriciliğin hızla geliştiğini görmek gerçekten çok sevindirici. İster form güvercini ister performans güvercini yetiştirelim sağlıklı güvercinler elde edebilmenin yolu beslenmeden geçmektedir.

Kuşlarımızdan beklediğimiz verimi alabilmek için onların beslenmesine gereken önemi göstermek durumundayız. Güvercinlerimizin de bir çok canlı gibi protein, karbonhidrat ve yağ olmak üzere bazı temel besin maddelerine gereksinimleri vardır. 

Bunun yanı sıra gerekli vitamin ve mineralleri almaları gerekir. Biz size bu vitaminleri ve yemleri sağlamak için her zaman Bayrampaşadaki şubemizde sizi bekliyor olacağız.

Firmamız Hakkında Daha Detay Bilgi Almak İçin İletişim Sayfasını Kullanınız.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır